Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Anna Puślecka od kilku miesięcy walczy z nowotworem piersi. Niedawno skierowała wzruszający list otwarty do Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, poruszając w nim brak refundacji leków. Ministerstwo odpowiedziało, zapowiadając zmianę. O tym dziennikarka rozmawiała dziś w studiu „Dzień Dobry Wakacje”.

Szymon Klimza - ekstrasprawny sportowiec

Szymon Klimza jest wzorem do naśladowania pokazując, że poruszanie się na wózku inwalidzkim nie staje na przeszkodzie do uprawiania sportu. Jest jedynym Polakiem, któremu udało się zakwalifikować na zawody crossfitowe dla osób z niepełnosprawnościami, zajmując piąte miejsce w światowym rankingu. Skąd czerpie motywację?

Jaki wpływ ma na nas ciągłe narzekanie?

Amerykańscy naukowcy udowodnili niedawno, jaki wpływ na nasz mózg ma narzekanie. Okazuje się, że kilka obszarów naszego mózgu, zostaje przez to pozbawione neuronów, a zmiany te są nieodwracalne. O tym rozmawiali w programie Miłosz Brzeziński oraz Paweł „Biba” Binkiewicz. Jak marudzenie oddziałuje na nasze otoczenie?

Upalny koniec sierpnia

Maciej Dolega przedstawił prognozę pogody na te ostatnie dni wakacji. Prezenter ostrzegał o gwałtownych burzach, które mogą pojawić się w wielu częściach kraju.

Włosy jak z Hollywood

Klaudia Duszyńska przeprowadziła metamorfozę Kasi, przedłużając jej włosy metodą keratynową. Na czym polega ta technika i jaki był efekt końcowy?