Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W Łazienkach Królewskich w Warszawie odbył się pokaz mody nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej. – Jest artystką prawdziwą, to nie jest tylko robienie mody – powiedziała wokalistka Katarzyna Nosowska. - Gosia jest dla mnie niesamowitą osobowością – zaznaczył aktor Piotr Stramowski. – Jak robiłam tę kolekcję, to myślałam o odrodzeniu, renesans – zdradziła Baczyńska.

Nadwiślański showbiznes

Mateusz Hładki opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN” o skandalu podczas pokazu mody Gosi Baczyńskiej w Łazienkach Królewskich. Powiedział też o operacji zmniejszenia żołądka, której poddał się Tomasz Sekielski. Jak wyglądały jego pierwsze chwile po operacji? Jak aktor i reżyser Mel Gibson świętował urodziny swojego ojca, który skończył 101 lat?

Z miłości do koni

Aleksandra Łachwa to założycielka stadniny i szkoły jazdy konnej w Michałowicach. – Konie były u nas od dawna – powiedziała. – W stajni na co dzień stoi około stu koni. Część z nich są to nasze konie sportowe lub hodowlane, resztę stanowią konie prywatne, które stoją w pensjonacie dla koni – dodała. Skąd pomysł na organizowanie pokazów koni arabskich? Jaką opiekę mają zapewnioną konie w tej stadninie?

Pogoda na dziś

Maciej Dolega opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Talerz baletnicy

Baletnica Svetlana Ovsyankina zdradziła w kuchni programu przepis na placek owsiany. Jak wygląda jej dieta?

Zmierz sobie RFM

Wskaźnik RFM mierzy ilość tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. Jak zmierzyć sobie zawartość tkanki tłuszczowej? Powiedziała o tym dietetyczka Urszula Somow.