Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Beata Kartowicz zdradziła w kuchni „Dzień Dobry TVN” przepisy na potrawy z warzywami w roli głównej. Jak zrobić pomidory faszerowane kaszą pęczak?

Miód malina, czyli polskie superfoods w supercenie

Czym są superfoods? – To jest definicja umowna, ponieważ nie ma regulacji prawnej tej definicji – powiedziała dietetyk kliniczny Małgorzata Różańska. – Powinna to być żywność, która jest naturalna i nieprzetworzona – dodała. Jakie właściwości mają buraki, a jakie maliny?

Odnaleziony przyjaciel

Weronika Zdunek-Zabłocka, właścicielka zaginionego psa, opowiedziała o tym, jak doszło do zaginięcia jej psa. – Cały czas wierzyłem, że nasz pies się znajdzie – powiedział Iwo Czapiewski, właściciel zaginionego psa. Jak odnaleźli swojego czteronogiego przyjaciela?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Światło niebieskie, czyli jak szkodzi nam ekran telefonu

- To jest światło o wysokiej energii, światło, które dociera dalej i naukowcy udowodnili, że jest to jedna z przyczyn do zwyrodnienia plamki żółtej – powiedziała Blanka Nasiłowska o tym, jak wpływa na nas wpatrywanie się w ekran telefonu. – W prawie 22 procentach powoduje ślepotę – dodała. Jak się przed tym uchronić? – Podstawą są okulary z filtrem światła niebieskiego – zaznaczyła.

Metamorfoza na wagę… złota

Malwina Wędzikowska przeprowadziła kilka metamorfoz na jednej z ulic w Warszawie. Jak zmieniła wygląd przechodniów? Jaki był koszt wybranych przez Wędzikowską stylizacji?