Dzień Dobry TVN

sezon 22

Dzień Dobry TVN

Dziś zaczynamy nowy sezon programu „Dzień Dobry TVN”, a także obchodzimy 15. urodziny. W studiu Marcin Prokop oraz Dorota Wellman wspominali minione lata oraz z kim wspólnie pracowali.

Nowe prowadzące DDTVN

Prosto z Dzieńdobrobusa nowe prowadzące „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zachęcały widzów do zgłaszania niesamowitych, ciekawych osób, które powinny wstąpić w programie.

Pierwszy raz Bartka Jędrzejaka w DDTVN

Bartek Jędrzejak wspominał swój pierwszy raz w „Dzień Dobry TVN” piętnaście lat temu. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Jutro dzieci wracają do szkoły po długiej przerwie

Już jutro, po wielomiesięcznej przerwie dzieci wracają do szkół. Jak będą wyglądały lekcje i przerwy oraz jakie środki bezpieczeństwa zostaną wprowadzone? O tym w rozmowie z Robertem Stockingerem mówiła Danuta Kozakiewicz, dyrektorka jeden z warszawskich placówek szkolnych. W studiu programu z prowadzącymi na ten temat rozmawiał również Witold Młynarczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 206 w Łodzi. Jak przygotować dziecko na ten czas?

Restauracja Bottigliera 1881 zdobyła gwiazdkę Michelin

Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik odwiedzili jedną z krakowskich restauracji Bottigliera 1881, która jako trzecie miejsce w Polsce, została wyróżniona gwiazdką Michelin. Co sprawia, że jest taka wyjątkowa?