Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o newsach ze świata show-biznesu. W Wielkiej Brytanii wybuchła burza po tym, jak amerykańska dziennikarka Lara Spencer wyśmiała księcia George’a. Co ją do tego skłoniło? Okazuje się, że trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu - po swoim dziadku księciu Karolu i ojcu księciu Williamie – książę George jest fanem baletu, co nie do końca spodobało się Spencer. – Musiała się bardzo gęsto z tego tłumaczyć – zaznaczyła Jastrzębska. A pod jakim nazwiskiem George jest zapisany w szkole?

Jak Daria Widawska dowiedziała się o kontynuacji „39 i pół”?

Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Darią Widawską o kontynuacji serialu „39 i pół”. Jak aktorka dowiedziała się o produkcji „39 i pół tygodnia”?

Rafał Zawierucha kibicuje bratu w hicie TVN

Już od 8 września na antenę TVN wraca program "Masterchef". W nowej edycji pojawi się Grzegorz Zawierucha, brat Rafała Zawieruchy. – Zawsze staliśmy przy mamie jak robiła pierogi – zdradził aktor.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat już od 8 lat razem

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała, jak Grzegorz Krychowiak świętował ósmą rocznicę związku z Celią Jaunat. Jak z tego zażartował przyjaciel piłkarza Wojciech Szczęsny? Dziennikarka wspomniała też o tym, jak aktor Ryan Reynolds świętował urodziny swojej żony Blake Lively.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Proste przepisy na superfood

Beata Kartowicz zdradziła w kuchni programu przepisy na potrawy z warzywami w roli głównej. Jaka jest najpopularniejsza odmiana pomidorów?