Dzień Dobry TVN

sezon 22

Dzień Dobry TVN

Dla Martyny Wilde podróże stały się sposobem na życie. Wraz z mężem odwiedza manufaktury tkanin na całym świecie, wspierając lokalne biznesy i ucząc się rzemiosła. W Polsce tworzą ręcznie robione materiały, szyjąc z nich unikalne ubrania i akcesoria.

Jessica Ziółek i jej pomysł na modę

Jessica Ziółek prywatnie jest narzeczoną znanego piłkarza Arkadiusza Milika. Wraz z ukochanym wyjechali do Włoch, gdzie prowadzi swój własny modowy biznes. O swojej pracy i inspiracjach opowiadała w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN”.

Zlot żaglowców

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Szczecina, gdzie odbywa się zlot żaglowców. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody. Jakie temperatury czekają nas w poszczególnych częściach kraju?

Mistrz Polski w boksie i Drużyna Szpiku

Damian Wrzesiński jest międzynarodowym mistrzem Polski w boksie. O jego drodze do mistrzostwa w programie opowiedziała jego żona Natalia. Sportowiec od kilku lat wspiera również Drużynę Szpiku, przez którą stara się pomagać osobom chorym i być przy nich podczas tych ciężkich chwil.

Rajdowcy z Fiata 126p

Dagmara Kowalczyk wybrała się do gminy Hażlach, gdzie rozmawiała z właścicielami wyścigowego Fiata 126p, którym startują podczas rajdów. Jakie mają plany?