Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Kalendarz prac kulinarnych na święta

Początek grudnia to dobry czas, żeby ustalić menu wigilijne i spisać listę gości. Beata  Śniechowska, zwyciężczyni 2. edycji programu „MasterChef”, przygotowała harmonogram przedświątecznych kulinarnych prac.

Kuchnia kierownika

Marcin Sobolewski, czyli popularny Sobol -  kierownik planu „Dzień Dobry TVN”, zarządził tym razem w programie kuchnię kierownika. - Dzisiaj będzie dużo mięsa - podkreślił. Jakie menu zaproponował?

Sandra Kubicka o rozstaniu i trudnych życiowych decyzjach

W minione święta Bożego Narodzenia Sandra Kubicka i popularny francuski DJ Cedric Gervais zaręczyli się. Niestety związek nie przerwał próby czasu i Sandra, ze względu na zdrady partnera, zerwała zaręczyny. O rozstaniu opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej. - Teraz, gdy moje życie prywatne legło w gruzach, mam więcej czasu dla siebie. Odnalazłam coś dobrego w tej złej sytuacji - przyznała.  - Zachował się, jak się zachował, czyli dziecinnie. On poinformował ze swojego Instagrama, że ma nową dziewczynę dwa dni po zerwaniu zaręczyn przeze mnie - dodała.

Świąteczne tradycje Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia magię świąt Bożego Narodzenia. Co szykuje w tym roku? - Mamy zarezerwowany już wyjazd, bo postanowiliśmy w wielu względów wyjechać gdzieś za granicę do ciepłych krajów. Wszystko mamy porezerwowane, ale Bogu dzięki, nie mamy kupionych biletów, bo od dwóch czy trzech dni tak mi szkoda wyjechać. Ja nigdy nie wyjeżdżałam na Boże Narodzenie. Nie wiem, czy nie zostaną takie święta domowe - zdradziła.

Katarzyna Zielińska już zaczęła przygotowania do świąt

Aktorka już szykuje się do Bożego Narodzenia. Zielińska zdradziła, że już na początku grudnia ubiera choinkę i piecze pierniczki. W jakim stylu ubiera świąteczne drzewko?

Finaliści „Top Model” na planie swojej pierwszej profesjonalnej sesji

Młodzi modele tuż po finale nie próżnują. Zwyciężczyni Katarzyna Szklarczyk i finalista Franciszek Strąkowski wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej reklamującej biżuterię marki Apart. Jak poradzili sobie z tym zadaniem? – Czuję, że to jest moja droga i się w tym zawodzie odnajdę - podkreśliła Kasia.