Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Karol Weber to inspektor hotelowy. Anna Senkara z „Dzień Dobry TVN” postanowiła sprawdzić, jak wygląda jego praca. Na co zwraca uwagę już podczas zameldowania w hotelu? Jak polskie hotele wypadają na tle światowych? – Nie jest źle. Mamy bardzo solidne hotele trzygwiazdkowe – powiedział. – Najsłabsze to hotele kategorii pięciogwiazdkowej, w tym segmencie hotelowym mamy jeszcze bardzo dużo do zrobienia – zaznaczył. Jak ocenia pokój hotelowy?

Jak podróżować, żeby się nie rozczarować?

Katarzyna Łaskawiec i Tomasz Sawierski opowiedzieli o tym, jak wybrać dobry hotel. A jak znaleźć dobre miejsce do wypoczynku?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wybrał się na Górę Żar i obserwował przygotowania do lotu paralotniarzy. Czy to bezpieczny sport? Powiedział o tym instruktor Wojciech Owczak.

Amerykański sen polskiej florecistki

Katarzyna Lachman to florecistka i stypendystka nowojorskiego St John's University. Jak tam się znalazła? Jak wyglądaj jej zajęcia? – Plan lekcji jest układany pod sportowca – powiedziała. – Można złapać zadyszkę, ale jak się to lubi, to trenuje się lepiej – dodała. Jakie osiągnięcia ma na swoim koncie? Czy rywalizuje ze swoją siostrą Antoniną, która też jest florecistką? – Jesteśmy na takim poziomie, że zrozumiałyśmy, że lepszy jest sojusz między nami niż kłótnia – zdradziła Antonina Lachman. Jakie dyscypliny sportowe uprawia reszta rodzeństwa? Elżbieta Lachman i Andrzej Lachman opowiedzieli w studiu programu o swoich dzieciach, które odnoszą sukcesy sportowe. Jak nauczyć dzieci wytrwałości w sporcie?