Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu Jakub Kasprzak zdradził swoje przepisy na pyszne ciasta z porzeczkami. Te kwaśne owoce są idealnym źródłem witaminy C, a ich spożywanie obniża poziom złego cholesterolu. Jak przygotować idealny kruchy spód do tarty?

Co mówią Polki u seksuologa?

Coraz więcej kobiet decyduje się na wizyty u specjalistów. Z jakimi problemami najczęściej przychodzą do seksuologa i jak wygląda taka wizyta? – Jest to tak naprawdę budowanie relacji terapeutycznych, a praca seksuologa głównie jest pracą ze wstydem – mówiła Agata Loewe. W studiu programu Izabela Jąderek wyjaśniła, dlaczego najczęściej kobiety nie mają ochoty na seks. Co kryje się za brakiem współżycia w związku?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz prosto z Góry Żar przedstawił prognozę pogody. Prezenter rozmawiał również z pasjonatami paralotniarstwa.

Sprawdzone sposoby na pozbycie się muszek owocówek

Muszki owocówki są jednymi z bardziej natrętnych i denerwujących owadów. Bardzo szybko rozmnażają i latają wokół nadpsutych warzyw i owoców, stając się prawdziwym utrapieniem. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” autorka bloga o porządkach domowych Kinga Petrus zdradziła swoje sposoby na to, jak się ich pozbyć.