Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska zdradziła, które z hollywoodzkich aktorek zarabiają najwięcej. – Pierwsze miejsce i 56 milionów Scarlett Johansson – powiedziała dziennikarka. A kto znalazł się na drugim i trzecim miejscu? Jakie zdjęcie w mediach społecznościowych zamieściła wokalistka Ewelina Lisowska?

Dorota Szelągowska inspiruje kobiety

- Nie przepadam za bezsensownym wydawaniem pieniędzy – powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Dorota Szelągowska. – To nie jest tak, że odchudzanie jest sensem mojego życia, ubiór, wygląd i cała reszta, nawet to jak mieszkam nie jest sensem mojego życia – zaznaczyła prowadząca programy „Domowe rewolucje”, „Tu jest pięknie”.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wybrał się na Górę Żar i opowiedział, jak będzie dzisiaj pogoda.

Bohaterowie burzy na Giewoncie

Ratownicy TOPR opowiedzieli o akcji ratunkowej na Giewoncie, gdzie przeszła gwałtowna burza z wyładowaniami. Wskutek uderzeń piorunów zginęły cztery osoby. Ponad 100 osób było poszkodowanych. – Obraz był przerażający – powiedział Janusz Wójcik, pilot śmigłowca, ratownik TOPR.

Jak się zachować w czasie burzy?

Ratownik medyczny Ariel Szczotok wyjaśnił, jak zachować się w czasie burzy. – Jeżeli słyszymy, że zbliża się burza, to natychmiast starajmy się zejść z otwartej przestrzeni – powiedział. – Jeżeli jesteśmy na szczycie góry i nie mamy możliwości ewakuacji, to starajmy odizolować się od podłoża – dodał. – Drzewo przyciągnie prędzej piorun niż otwarta łąka – podkreślił. Jakie są objawy porażenia piorunem? Jak udzielić pierwszej pomocy w sytuacji porażenia?

Co jeszcze w programie?

Tarty z porzeczkami

Polki u seksuologa

Jak się pozbyć muszek owocówek?

Zawód: inspektor hotelowy