Dzień Dobry TVN

sezon 34

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk zaprezentowała najnowsze wiadomości ze świata show-biznesu. Opowiedziała między innymi o ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy oraz o 20-leciu istnienia stacji TVN 24.

Gwiazdy o swoich wrażeniach przed Top of The Top Sopot Festival

Tego lata do Opery Leśnej powraca jedno z najbardziej rozpoznawalnych i oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce - Top of the Top Sopot Festival. Impreza potrwa trzy dni i będzie relacjonowana na żywo. Jak wyglądają przygotowania gwiazd do wydarzenia? O tym opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”.

Prognoza pogody Bartka Jędrzejaka z Jaskini Nietoperzowej

Bartek Jędrzejak wybrał się do Jerzmanowic, gdzie odwiedził Jaskinię Nietoperzową. Opowiedział również o prognozie pogody na nadchodzące dni.

Polscy sportowcy na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jak czują się po powrocie do kraju?

Igrzyska Olimpijskie w Tokio przeszły do historii. Tadeusz Michalik i Paweł Fajdek wrócili z brązowymi medalami, z których dumna jest cała Polska. O sukcesie, wyrzeczeniach i karierze sportowcy opowiedzieli wraz ze swoimi bliskimi: Pauliną Trawińską - narzeczoną zapaśnika, brązową medalistką w Rio Moniką Michalik i trenerem Szymonem Ziółkowskim.

Kryscina Cimanouska - historia białoruskiej lekkoatletki

Białoruska biegaczka Kryscina Cimanouska poinformowała, że w związku z krytyką działań władz sportowych swojego kraju, została odsunięta od udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio, a funkcjonariusze próbowali ją zmusić do wylotu na Białoruś przez Stambuł. Zgłosiła się na policję na lotnisku i w efekcie nie wyleciała z Tokio. Otrzymała w ambasadzie RP polską wizę humanitarną. Polscy dyplomaci zaoferowali jej opiekę i pomoc w podróży do Polski. Jak obecnie się czuje? O tym opowiedziała w rozmowie z reporterką „Dzień Dobry TVN” Bianką Zalewską.