Dzień Dobry TVN

sezon 22

Dzień Dobry TVN

Terapia głosem zakłada, że wydobywanie dźwięków jest jednym z najprostszych sposobów na pozbycie się napięć, a także poprawę zdrowia. W programie „Dzień Dobry TVN” Agata Bargiel wyjaśniła, na czym polega praca z głosem i dlaczego powinniśmy dbać o jego kondycję.

Robią cuda ze swoim głosem

W studiu „Dzień Dobry TVN” dzisiejszymi gośćmi byli Marcel Borowiec oraz Maksymilian Golasiński-Dragan, który pasjonują się beatboxem. Opowiedzieli o tym, w jaki sposób udaje im się wydobywać takie dźwięki oraz ile czasu potrzeba na naukę.

Bezpieczny powrót z wakacji

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Poznania, gdzie rozmawiał z Filipem Raszewskim, który opowiadał o tajnikach bezpiecznej jazdy samochodem. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Jak zmieniły się podniebienia Polaków?

Katarzyna Makowska oraz Tomasz Sobierajski rozmawiali dziś o tym, jak przez dekadę zmieniły się upodobania kulinarne Polaków. – Programy takie jak „MasterChef” czy „Kuchenne rewolucje” pokazały nam, że możemy jeść inaczej – mówiła przedstawicielka platformy Pyszne.pl. A jaka kuchnia jest obecnie najbardziej popularna?

Pyszne pierogi na sobotni obiad

W kuchni programu Sebastian Olma zdradził przepis na idealne i delikatne ciasto na pierogi. Jakie farsze zaproponował kucharz?