Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Uczestniczką nowego cyklu „Dzień Dobry Wakacje” - "Cała TY" była Ania Dudzińska. Problemem Ani był bardzo młody wygląd, który przeszkadzał jej w życiu zawodowym. Kasia Sokołowska razem z grupą ekspertów pomogła jej przejść totalną metamorfozę. Jakie było nowe oblicze Ani?

Kim jest współczesny macho?

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry Wakacje” gościem był Andrzej Gryżewski, autor książki „Macho, instrukcja obsługi” oraz Joanna Przetakiewicz. Wspólnie dyskutowali o tym, jaki jest ten tytułowy mężczyzna. Jakich cech poszukują w tych czasach kobiety w swoich partnerach?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o jednym z piękniejszych punktów widokowych na Mazowszu. Prezenter zdradził również, jaka pogoda czeka nas w to niedzielne popołudnie.

Górskie resorty warte odkrycia

Karkonosze to jedne z piękniejszych, zachwycających krajobrazami terenów w Polsce. Liczne szlaki piesze i rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku z całą rodziną. Jakie atrakcje oferują górskie resorty?

Włoska kuchnia Nestora Grojewskiego

W dzisiejszej kuchni programu gotował Nestor Grojewski, polski szef kuchni, który w swojej karierze przygotowywał potrawy dla światowej sławy gwiazd, takich jak Leonardo DiCaprio czy Cameron Diaz. Zdradził sposób na przyrządzenie prawdziwej, włoskiej carbonary. Jakiego sera powinniśmy użyć do tego dania?

Projekt Plaża

Olivier Janiak podczas Projektem Plaża rozmawiał Tomaszem Jakubiakiem oraz Pawłem Filipiakiem, którzy wspólnie gotowali we Władysławowie.