Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Szefem kuchni „Dzień Dobry Wakacje” był Nestor Grojewski, który serwował włoskie specjały. Na początek zdradził, jak przygotować idealny makaron.

Informacje z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska uczestniczyła w baby shower Joanny Krupy, a w studiu opowiedziała, jak wyglądało przyjęcie. Czy kolor marynarki dziennikarki zdradza informację o płci dziecka?

Za co mama strofuje Andrzeja Piasecznego?

Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Andrzejem Piasecznym i jego mamą Alicją i poznała pewne sekrety rodziny. Jakim synem jest muzyk?

Dorota Szelągowska o poruszających historiach w jej programie

Podczas prezentacji ramówki TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dorotą Szelągowską o nowym sezonie „Domowych Rewolucji”. Królowa polskich wnętrz opowiedziała także o swoim niełatwym dzieciństwie i problemach mieszkaniowych.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o ciekawostkach dotyczących Twierdzy Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Przy okazji przedstawił prognozę pogody na niedzielę.

Czy pozwolić nastolatkom na piwo bezalkoholowe?

W 2018 roku sprzedaż piwa bezalkoholowego zwiększyła się o 80%, a w ciągu czterech miesięcy 2019 roku sprzedaż wzrosła aż o kolejne 95%. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” psycholog dziecięcy dr Justyna Korzeniewska opowiadała o tym zjawisku i wyjaśniła, czym skutkuje przyzwolenie na picie trunków bezalkoholowych.

Projekt Plaża

Olivier Janiak razem z Mateuszem Zielonką przedstawił zwycięzcę konkursu na ratownika wodnego, a został nim Adam Pierściński. Jak czuł się po ogłoszeniu werdyktu?

Turystyczny Szlak Uzdrowisk Małopolski

– Małopolskie gminy uzdrowiskowe to nie tylko uzdrowiska, a miejsca wypoczynku dla całych rodzin – powiedział Przemysław Zaremba z Fundacji Rozwoju Regionalnego. Jakie atrakcje czekają na turystów z całej Polski na Turystycznym Szlaku Uzdrowisk Małopolskich?