Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Do polskich kin wchodzi właśnie najnowsza produkcja Pedro Almodovara - "Ból i blask". To autobiograficzny film ukazujący życie reżysera. Pierwszą miłość i pierwsze spotkanie z kinem. Główną rolę zagrał w nim Antonio Banderas, który podczas festiwalu filmowego w Cannes 2019 za rolę zdobył nagrodę dla najlepszego aktora.

Pogoda na dziś

Maciej Dolega prosto z chmur przedstawił słoneczną pogodę na najbliższe dni.

Wszystko w rodzinie

W rodzinie Sobocińskich zawód idzie za nazwiskiem – Michał i Piotr są operatorami kamery tak, jak ich ojciec i dziadek, a najmłodsza z rodzeństwa – Marysia, poszła w ślady babci i została aktorką. Każde z nich bywało na planach filmowych największych amerykańskich produkcji, poznając wielkie gwiazdy kina. – Dowiedziałam się, że na planie Anthony Hopkins uczył mnie mówić po angielsku – wyznała Maria Sobocińska.

Mateusz i Stanisław Banasiukowie - zawód odziedziczony w genach

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry Wakacje” Stanisław i Mateusz Banasiukowie rozmawiali o tym, czy aktorstwo dziedziczy się w genach. Czy jest to ciężki zawód? – Trzeba mieć siłę nieprawdopodobną, żeby udźwignąć ciężar stresów – mówił aktor.

Izabela Trojanowska w piosence „Wakacyjna miłość”

Na scenie „Dzień Dobry Wakacje” wystąpiła dziś Izabela Trojanowska z utworem "Wakacyjna miłość". Przy okazji występu artystka postanowiła także zdementować krążące plotki na temat jej małżeństwa.