Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Kamila Smogulecka znana jako Zusje lub Luxuria Astaroth w show-biznesie pojawiła się za sprawą teledysku Donatana. Słowiańska uroda i hipnotyzujące spojrzenie dały jej dużą rozpoznawalność, którą wykorzystała do pracy w modelingu. Dziś ma na koncie udział w walkach MMA oraz kilka wyprodukowanych piosenek. Jaka Zusje jest prywatnie? - W wieku 23 lat trafiłam na odwyk. Moja mama nie mogła patrzeć, jak jej jedyna córka się zatraca - zdradziła Kamila. Po odwyku instagramerka zmieniła swój image i zaczęła motywować innych. Jakie ma plany na przyszłość?

Co nowego w show-biznesie?

W studiu “Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk-Popińska zaprezentowała najnowsze wieści ze świata gwiazd. Książę Harry nie czuje się bezpieczny i rozważa pozwanie Wielkiej Brytanii. Siostra Britney Spears ujawnia ich prywatne wiadomości. Czy sprawa zakończy się pozwem? Jakie newsy jeszcze zdradziła dziennikarka?

Pogoda na dziś

Diana Kautz spotkała się z dzikimi zwierzętami. Prezenterka miała okazję nakarmić rysie z Jabłonowa. Opowiedziała również o prognozie pogody na dziś. Gdzie spadnie najwięcej śniegu?

Ostatni dzwonek na odczulanie

Katar, kichanie, łzawienie to problemy dotyczące aż 40 procent Polaków. Jak pozbyć się alergii? - Koniec sezonu pylenia to najlepszy moment, aby rozpocząć diagnostykę. Jeśli wynik testu zgodzi się z wywiadem, to możemy rozpocząć odczulanie pacjenta - powiedział Piotr Dąbrowiecki. Alergolog w studiu “Dzień Dobry TVN” wyjaśnił również na czym polega odczulanie podjęzykowe.