Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Pogoda na ferie

Rozpoczął się drugi tydzień ferii zimowych. Dorota Gardias zaprezentowała prognozę pogody na najbliższe dni, w szczególności w południowych regionach Polski. Prezenterka opowiedziała również o niecodziennym zjawisku, jakim było całkowite zaćmienie Księżyca, które można było zaobserwować dzisiejszego poranka.

Jak Krwawy Księżyc Wilka wpłynie na nasze samopoczucie?

Nad ranem można było zaobserwować niecodzienne zjawisko – całkowite zaćmienie Księżyca. Na ten sam dzień przypadła również superpełnia. Astrolog Anna Grzywaczewska-Ciuciura opowiedziała, jak fazy Księżyca mogą oddziaływać na nasze samopoczucie i zachowanie, a nawet zdrowie. – Osoby, które mają problemy kardiologiczne powinny chuchać i dmuchać na siebie – stwierdziła specjalistka.

Sonda – życzenia dla babci

W dzisiejszym programie dzieci miały okazję podziękować swoim ukochanym babciom oraz zdradzić, za co je najbardziej kochają. Czego im życzyły?

Pogotowie fryzjerskie – metamorfoza Agnieszki

W studio "Dzień Dobry TVN" Dobrawa Piękos-Szymańska przeprowadziła metamorfozę Agnieszki, która jest ratownikiem medycznym. Agnieszka marzyła o krótkiej dodającej blasku fryzurze. Jakie rozwiązanie zaproponowała stylistka i kim się inspirowała?