Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Dworzec „Babel” położony w najuboższej dzielnicy Tel Awiwu jest drugim co do wielkości dworcem autobusowym na świecie. Jest tak duży, że nietrudno się w nim zgubić, a sama budowa zajęła dwadzieścia sześć lat. Znajduje się tam wiele lokali gastronomicznych, sale kinowe, a nawet przedszkole, klinika dla uchodźców czy kościół. W programie „Dzień Dobry Wakacje” Heela Harel opowiedziała o tym miejscu.

Pogoda na dziś

Prosto z Mielna Maciej Dolega opowiedział o upalnej pogodzie, która czeka nas w ten ostatni, wakacyjny weekend.

Pyszne domowe chipsy według Beaty Śniechowskiej

W dzisiejszej kuchni programu Beata Śniechowska pokazała, w jaki sposób przygotować pyszne, domowe chipsy. Jaki tłuszcz najlepiej nadaje się do smażenia tych przekąsek?

Qczaj ma hejterów w nosie

Daniel Qczaj Kuczaj kilka dni temu przeszedł operację nosa. Zabieg na który się zdecydował, miał poprawić komfort jego życia. W studiu programu opowiedział, jak radzi sobie z hejtem, którego doświadczył. Trener zdradził również nieco więcej o książce, którą przygotowuje, na temat swojego życia.

Dzieci uczą się pomagać przez zabawę

We Władysławowie Olivier Janiak odwiedził Strefę Małych Ratowników, gdzie dzieci uczą się udzielania pierwszej pomocy. Co takie szkolenia dają dzieciom? Dlaczego jest to tak ważne? O to dziennikarz zapytał Huberta Niedzielskiego i Dorotę Gardias.