Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Paulina Ossowska od dziecka kochała zwierzęta, a w szczególności konie. Gdy po raz pierwszy w miasteczku westernowym zobaczyła pokazy kaskaderów wiedziała już, że musi nauczyć się tak jeździć. – Zawsze kręciły mnie sporty ekstremalne – wyznała. Skąd wzięła się ta pasja? Czy rodzina wspierała ją na każdym kroku realizacji marzeń?

Stracił nogę, a już myśli o udziale w paraolimpiadzie

Sylwester Wilk dokładnie dziesięć dni temu uległ wypadkowi na motorze, w wyniku którego przeszedł amputację nogi. Młody sportowiec nie pozwolił jednak by tragedia przekreśliła jego dotychczasowe życie. Dzięki najbliższym, udało mu się zebrać potrzebną kwotę na protezę, która pozwoli mu na powrót do normalnego życia i sportu. Już dziś planuje udział w paraolimpiadzie. O tym, skąd bierze motywację, opowiedział w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry Wakacje”.

Pogoda na dziś

Prosto z Mielna Maciej Dolega opowiedział o upalnej pogodzie, która czeka nas w ten ostatni, wakacyjny weekend. Czy termometry przekroczą trzydzieści stopni?

Pyszne domowe chipsy według Beaty Śniechowskiej

W dzisiejszej kuchni programu Beata Śniechowska pokazała, w jaki sposób przygotować pyszne, domowe chipsy. Ziemniaki, bataty, buraki i jarmuż – jakie jeszcze warzywa możemy użyć?

Turystyczny Szlak Uzdrowisk Małopolskich

Krynica Zdrój to centrum polskich uzdrowisk. Miejsce to sprzyja regeneracji i jest idealne na wypoczynek z rodziną, dzięki bogatej ofercie turystycznej i rekreacyjnej. Jakie atrakcje tam na nas czekają?

Projekt Plaża z Antkiem Królikowskim

Olivier Janiak w dzisiejszym Projekcie Plaża rozmawiał z Antkiem Królikowskim o tym, jak wygląda codzienne śniadanie aktora.