Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry Wakacje” redaktor naczelny Vogue Polska oraz szefowa stylistek opowiadali o wrześniowym wydaniu magazynu, który jest najważniejszą publikacją modową w ciągu całego roku. – Kiedyś numery wrześniowe w Stanach były ważne, ponieważ wchodził nowy sezon, pojawiały się kolekcje jesienno-zimowe, które są na ogół droższe od tych wiosenno-letnich. I wtedy pojawiało się najwięcej reklam, najwięcej się zarabiało na tym numerze wrześniowym. Z czasem utarło się, że ten wrześniowy jest najważniejszy. Kiedy 10 lat temu pojawił się film dokumentalny o tytule „The September Issue”, o tym jak powstaje wrześniowy numer Vouge’a amerykańskiego, to wtedy to pojęcie „september issue” przeszło już do publiczności – wyjaśnił Filip Niedenthal. Karolina Gruszecka zdradziła przy okazji, jakie fasony i kolory będą modne jesienią i zimą.

Pogoda na dziś

Maciej Dolega przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Rajdowe rewolucje

Pascal Brodnicki oprócz tego, że jest kucharzem i prezenterem telewizyjnym, został także kierowcą rajdowym. Okazało się, że jest niezwykle utalentowany w tym kierunku – zwyciężył drugą rundę tegorocznego pucharu Dacia Duster Elf Cup. – Wszyscy, którzy myślą, że Pascal jest takim gościem, który tu przypadkiem się zjawił, mocno się mylą. Wiem, że w jego krwi płynie trochę benzyny – zdradził Krzysztof Hołowczyc.

Rajdowa pasja Pascala Brodnickiego

Pascal Brodnicki opowiedział, skąd wzięła się u niego pasja motoryzacyjna i dlaczego wziął udział w rajdzie Dacia Duster Elf Cup. Wyjaśnił, jak przygotował się do nowego zadania i jak wyglądały jego treningi. Czy Pascal porzucił karierę kucharską na rzecz motoryzacji?

Projekt Plaża

Olivier Janiak na plaże we Władysławowie porozmawiał z Michałem Pirógiem o ochronie planety i recyklingu. Co poradził widzom?