Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

"Mowa ptaków" to film w reżyserii Xawerego Żuławskiego, nakręcony na podstawie scenariusza zmarłego trzy lata temu Andrzeja Żuławskiego. Produkcja wchodzi do kin już we wrześniu. O pracy nad swoim dziełem, reżyser opowiedział w „Dzień Dobry Wakacje”. Dlaczego film jest dla niego tak ważny?

Uwaga na pogodę w Tatrach

Po czwartkowej tragedii Tomasz Zubilewicz w programie przestrzegał przed wyprawami w góry w najbliższych dniach. Jaka pogoda czeka nas w weekend?

Czy strój plażowy w restauracji powinien być zakazany?

Niedawno we włoskim mieście Agropolii turyści, którzy przechadzali się po deptaku w zbyt skąpym ubraniu bądź stroju kąpielowym, zostali ukarani mandatami. W Polsce to zjawisko jest bardzo częste. Czy powinno to być karane? W studiu programu Miłosz Brzeziński oraz Jakub Porada rozmawiali o tym, czy wprowadzenie kar pieniężnych za takie zachowanie, przyniosłoby pozytywny skutek.

Zawsze jest dobry moment na grilla

Piotr Kucharski w dzisiejszej kuchni zdradził swoje przepisy na pyszne marynaty do mięsa na grilla. Jak przygotować polędwiczki wieprzowe w szałwiowo-musztardowym sosie?

Najwyższa kolejka na świecie

Kinga Burzyńska wybrała się z kamerą do Zatoru, gdzie znajduje się najwyższa kolejka górska na świecie. Czego dowiedziała się reporterka o tej atrakcji? – Jest niesamowicie przyjemna jazda - mówił Kirs Kojder z Energylandii.