Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Podczas konferencji ramówkowej TVN Discovery Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o nowe oraz dobrze znane widzom produkcje. – Serial o życiu, o problemach rodzinnych, o facetach, o kobietach – powiedział aktor Tomasz Karolak o serialu „39 i pół tygodnia”. – Nazwałbym go tragikomedią – dodał. Co czeka na widzów w nowej edycji programu „Top Model”? A co przygotowała dla widzów Dorota Szelągowska, prowadząca programy „Domowe rewolucje” i „Tu jest pięknie”? Aktorka Agata Kulesza zdradziła, jaki będzie drugi sezon serialu „Pułapka”. Natomiast Magdalena Cielecka powiedziała, jaka będzie w nowym sezonie Joanna Chyłka. – O wiele więcej jest tam możliwości na to, aby pokazać Chyłkę od strony bardziej ludzkiej – zdradziła.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer jako nowi prowadzący DDTVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer to nowa para prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. – Wybaczcie nam wszystkie wpadki, które będą, ale dla nich też warto oglądać te wydania – powiedział Chajzer.

Joanna Krupa o swoim baby shower oraz o płci dziecka

Joanna Krupa to prowadząca program „Top Model”. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską powiedziała o baby shower wyprawionym w USA i tym w Polsce. Czy zna płeć dziecka?

Andrzej Piaseczny z mamą o ekstremalnej przygodzie życia

Andrzej Piaseczny  i jego mama Alicja Piaseczna opowiedzieli o programie „Starsza pani musi fiknąć”. – Wolimy myśleć o tym programie jako o przygodzie życia niż jako o fikaniu koziołków – powiedział wokalista.

Magda Gessler o swojej diecie cud

Agnieszka Jastrzębska zapytała Magdę Gessler o to, jaką stosuje dietę. – Na śniadanie biały ser, sok grejpfrutowy i gorzka kawa, a potem dopiero jest kolacja, a w ciągu dnia potworna masa wody z cytryną – zdradziła restauratorka.

Uwaga na pogodę w górach

Tomasz Zubilewicz wybrał się na Gubałówkę skąd opowiadał o dzisiejszej prognozie pogody.

Dlaczego budzimy się w nocy o konkretnej godzinie?

Z czego wynikają zaburzenia snu? Wyjaśnił to psychiatra i ekspert od zaburzeń snu dr Michał Skalski. Co oznaczają pobudki o konkretnych godzinach? Jak zadbać o dobry sen?