Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni Sebastian Olma zdradził swoje jajeczne przepisy. Jednym z dań, które zaproponował było bezmięsne chilli con carne. Zamiast wołowiny użył jaja, które zapiekł na warzywach.

Obraz skradziony z miłości

Łukasz Radwan wybrał się do Muzeum Narodowego w Poznaniu, gdzie znajduje się wybitne dzieło Claude’a Moneta – „Plaża w Pourville”. Dziennikarz opowiedział niesamowitą historię z nim związaną. Kto postanowił ukraść obraz i jaki plan miał złodziej?

Czy mamy prawo wrzucać zdjęcia dzieci do sieci?

Popularnym stało się udostępnianie zdjęć swoich dzieci w internecie. Jednak rodzicie nie zdają sobie z prawy z niebezpieczeństw, jakie to za sobą niesie. A podstawowym pytaniem jest: czy mamy do tego prawo? W studiu „Dzień Dobry Wakacje” adwokat Eliza Kuna rozwiała wszelkie wątpliwości w tym temacie.

Joga na wodzie

Tomasz Zubilewicz postanowił spróbować jogi na wodzie, na jeziorze w Pławniowicach. Czy jest to trudne? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

„Parkingowy Anioł” odnaleziony

W dzisiejszym programie Damian Michałowski opowiedział swoją historię, która pokazuje, że zawsze w potrzebie znajdziemy dobrą duszę. Po trzech latach poszukiwań, w końcu udało Mu się odnaleźć Pawła Latoszyńskiego, który pomógł uniknąć mandatu dziennikarza, w dniu narodzin jego syna. – Opłaca się pomagać, bo można poznać bardzo fajnych ludzi – wyznał „Parkingowy Anioł”.

Bisz/Radex w piosence „Światło Wody”

Bisz i Radex to duet, który wspólnie nagrał świetnie przyjęty przez fanów album „Wilczy humor”. Na scenie „Dzień Dobry Wakacje” zaprezentowali swój utwór „Światło Wody”.