Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

W studiu “Dzień Dobry TVN” Elżbieta Zielińska zaprezentowała swoją wyjątkową pasję - malowanie ogniem. Pirografia polega na wypalaniu w drewnie efektownych rysunków za pomocą rozgrzanej metalowej końcówki. Swoich sił spróbowali prowadzący dzisiejszy program Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Jak im poszło?

Nie daj się okraść!

Mieszkańcy Warszawy coraz częściej zgłaszają kradzieże metodą “na klamkę”. Złodzieje po wejściu do bloku, losowo naciskają na klamki w drzwiach. Gdy drzwi okażą się otwarte, przestępca może po cichu wejść do środka i zabrać przedmioty leżące blisko wejścia. Tym sposobem najczęściej znikają klucze od samochodu, portfele i torebki. Co zrobić, aby nie stać się ofiarą przestępstwa?

Spotkanie z dzikimi zwierzętami

Diana Kautz odwiedziła dziką zagrodę w Jabłonowie. Spotkała tam największe europejskie koty, czyli rysie. Przy okazji przedstawiła prognozę pogody na dziś i uprzedziła przed nadchodzącym załamaniem pogody.

Najpopularniejsza dieta 2022 roku

Zdrowe tłuszcze, dużo owoców i warzyw. Hanna Stolińska w kuchni “Dzień Dobry TVN” zaprezentowała trzy diety, które wygrały w rankingach popularności. Jak odpowiednia dieta wpływa na nasze samopoczucie? Z czego powinna się składać zdrowa kanapka?