Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Niedawno w internecie pojawiło się nagranie, na którym widać Joannę Krupę puszczającą piosenki swojemu dziecku, znajdującemu się jeszcze w brzuchu. Nie od dzisiaj wiadomo, że muzyka ma znaczący wpływ na rozwój człowieka. Od którego tygodnia ciąży maluch reaguje na dźwięki? Czy przykładanie głośników do brzucha może być niebezpieczne?

Pogoda na dziś

Prosto z kajaka Marcin Dolega przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni.

Ślub za milion

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w minioną sobotę wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w podwarszawskim Rozalinie. Było luksusowo i z rozmachem. O szczegółach uroczystość młoda para opowiedziała w „Dzień Dobry Wakacje”. Czy Państwo Rutkowscy wybierają się w podróż poślubną?

Kuchnia Oli Nguyen

W dzisiejszej kuchni programu Ola Nguyen pokazała, w jaki sposób przygotować zupę Pho. Jaki rodzaj mięsa wybrać? A jakie dodatki będą pasować najlepiej?

Sylwester Lejdis

W kultowym filmie „Lejdis” cztery przyjaciółki od dzieciństwa świętowały Sylwestra w środku lata. Dlatego aktorki wcielające się w ich role, już trzeci rok z rzędu w Wiechlicach organizują taką imprezę charytatywną. O wydarzeniu opowiedziały Kindze Burzyńskiej.

Saszan w piosence „Remedium”

Na dzisiejszej scenie wystąpiła młoda artystka Saszan, która zaśpiewała swój utwór „Remedium”, opowiadający o miłości.