Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z celebrytek, które doświadczyły dużego hejtu w internecie. Słowa aktorki umieszczone na Instagramie nie spodobały się wielu osobom, co wywołało lawinę nienawiści. - Ja z hejtem mam do czynienia od dziecka. Pora zacząć z tym walczyć - zdradziła Agnieszka. W jaki sposób poradziła sobie z nieprzyjemnymi słowami? W studiu “Dzień Dobry TVN” otwarcie opowiedziała o hejcie i stowarzyszeniu, które założyła razem z mężem, aby walczyć z nienawiścią w sieci.

Pogoda na dziś

Zaplanowanie zimowych ferii to nie lada wyzwanie dla rodziców, dlatego z pomocą przyszedł Tomasz Zubilewicz, który przedstawił najciekawsze miejsca do odwiedzenia w Zakopanem. Jakie atrakcje przygotował? Prosto z papugarni opowiedział, co dziś w pogodzie.

Co jedli u Sienkiewicza?

Katarzyna Bosacka w kuchni “Dzień Dobry TVN” zaprezentowała dania rodem z ksiąg Sienkiewicza. Dziennikarka zdradziła przepis na leguminę z jabłkami i orzechami. Jak przygotować ten tradycyjny staropolski deser?

Lost and Found w utworze “Goodbye”

Lost and Found to zespół utalentowanych muzyków, który na dzisiejszej scenie “Dzień Dobry TVN” wystąpił w piosence “Goodbye”.