Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Nowy utwór Tomasza Organka "Walcz" jest częścią akcji informacyjnej Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym. Do czego artysta zachęca w teledysku do piosenki? O kryzysach psychicznych i nowym kawałku opowiedział w „Dzień Dobry TVN” wraz z psychologiem Mateuszem Biernatem.

Grzegorz Czerek i jego walka o dawne życie

Ponad rok temu Grzegorz Czerek został brutalnie pobity. Skutkiem tej napaści była utrata pamięci i kontroli nad ciałem. Teraz uczy się od nowa podstaw funkcjonowania. O swojej nowej codzienności opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. Na jakim etapie rehabilitacji jest obecnie?

Szymon Czerwiński i jego dania, jak z restauracji

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Szymon Czerwiński przygotował dania, jak z restauracji. Jak zrobić tatar z łososia i awokado?

Skąd w naszych domach biorą się bakterie i inne mikroorganizmy?

Zarazki, bakterie i grzyby występują w każdym domu. Skąd się biorą i gdzie jest ich najwięcej? Na te pytania odpowiedziała ekspert dr n. chem. Urszula Nadrzycka.

Paweł Tur w piosence „Wiosna”

Paweł Tur muzykę ma w genach. Miłością do tworzenia i występowania zaraził go ojciec, który grał na akordeonie i gitarze. Na scenie „Dzień Dobry TVN” wokalista wykonał swój nowy singiel „Wiosna”.