Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Kamil Bednarek i Igor Herbut. Jak doszło do ich współpracy?

Kamil Bednarek i Igor Herbut opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o swojej współpracy. Jak do tego doszło? – Kamil jest ponad podziałami, ma swoją drogę, bo porobiły się różne obozy muzyczne i niepotrzebne to jest, muzyka powinna nas łączyć – zaznaczył Herbut. Dlaczego Bednarek pozbył się swoich dredów?

Hładki. Polka, która robi karierę w Hollywood

Aktorka Natalia Safran zagrała w filmie „Aquaman”. W kogo się wcieliła? Jak wyglądała praca na planie z aktorką Nicole Kidman? – Jest bardzo hojną osobą, jeśli chodzi o aktorstwo i codzienne życie. Zawsze była na planie, zawsze ze wszystkimi rozmawiała – zdradziła Safran. Czy uważa, że Joanna Kulig dostanie nominację do Oscara za film „Zimna wojna”?

Czy „Zimna wojna” zostanie nominowana do Oscara?

Film „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego osiągnął międzynarodowy sukces i ma duże szanse na nominację do Oscara. Zagrała w nim m.in. Joanna Kulig, która może zostać nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka. Jakie szanse na karierę w Hollywood ma Kulig zdaniem krytyka filmowego Tomasza Raczka?

Lądowisko helikopterów ratunkowych

Dorota Gardias spotkała się w Zakopanem z ratownikiem Łukaszem i jego psem. Jak przebiega szkolenie psa ratownika? Prezenterka pogody opowiedziała też, jaka jest prognozowana pogoda dla całej Polski.

Mnóstwo smaków w jednym garnku

Restauratorka Beata Kartowicz zdradziła w kuchni programu przepis na buraki pieczone z jogurtem i pastą tahini.