Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W kuchni programu Mateusz Zielonka pokazał, w jaki sposób przygotować odwary z płatków słonecznika. Jaki wpływ na organizm mają takie napary? A co jeszcze można przygotować ze słonecznika?

Dlaczego nie każdy artysta chce być sławny?

Alessia Cara mimo młodego wieku, ma na koncie wiele prestiżowych nagród i bardzo chwalony przez ekspertów dorobek płytowy. Co jest celem wokalistki? Kto ją wspiera? Jak radzi sobie z krytyką? Z Alessią Carą spotkała się dziennikarka "Dzień Dobry Wakacje" Gabi Drzewiecka.

Czym są językowe meteory?

"Sweet focia", "apdejt", "energy drink", "plażing" - to przykłady językowych meteorów. Czym są językowe meteory? Dlaczego pojawiają się w naszym języku i nagle znikają? Lingwista prof. Marek Kuźniak opowiedział o językowych meteorach i ich fenomenie w "Dzień Dobry Wakacje".

Flyboard, czyli „latające odkurzacze”

Marcin Dolega wybrał się nad Jezioro Kierskie, by spróbować swoich sił we flyboardingu. Na czym polega ten sport? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Czy Przemysław Sadowski lubi grać czarne charaktery?

Niedawno odbyła się premiera filmu „Na bank się uda”, gdzie w jedną z ról wciela się Przemysław Sadowski. W studiu programu aktor opowiedział o pracy na planie zdjęciowym oraz o tym, czy lubi grać czarne charaktery. A jak ocenia film?