Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Mieszkańcy Ursynowa postanowili poprawić wygląd swojego osiedla. – Wszystko zaczęło się 11 lat temu, posadziłem pierwsze drzewo – powiedział Jacek Powałka. Od tamtej pory sąsiedzi wspólnie pielęgnują i sadzą drzewa oraz krzewy. Jakie wydarzenia się tam odbywają?

Jak dobrze (nie)mieć sąsiada

Jak nawiązać dobre relacje z sąsiadami? Rozmawiali o tym zarządca nieruchomości Katarzyna Radzikowska oraz socjolog dr Tomasz Sobierajski. Co łączy, a co dzieli sąsiadów?

Flyboard, czyli „latające odkurzacze” na jeziorze Kierskim

Przemek Piotrowiak to były Mistrz Polski w lataniu na flyboardzie. Skąd jego zamiłowanie do sportów ekstremalnych.

Rekordzistka świata w podróżowaniu

Podróżniczka Lexie Alford odwiedziła wszystkie kraje świata. – Nie zamierzam przestać podróżować – zdradziła. Jaki kraj jest jej ulubionym? Okazuje się, że Alford ma polskie korzenie. – Moi pradziadkowie przyjechali do Wisconsin z Polski – powiedziała. Jakie miejsca odwiedziła w Polsce? Jak wyglądało jej podróżowanie po świecie? Co dały jej te podróże? – Kiedy poznajesz świat, to dowiadujesz się, że wszędzie ludzie są przyjaźnie nastawieni – zaznaczyła. – To nadawało sens moim podróżom – dodała. Czy spotkało ją coś niebezpiecznego?

Jak wykorzystać ostanie dwa tygodnie wakacji?

Dziennikarz i podróżnik Michał Cessanis doradził, jak spędzić ostatnie dwa tygodnie wakacji. - Można teraz znaleźć bilety po 59 złotych na przykład do Bari, piękny kierunek, Włochy – powiedział.

Państwo Cześnik uratowali bociana Piątka

Rodzina Cześników zaopiekowała się porzuconym bocianem Piątkiem. Czy opieka nad zwierzęciem była prosta?