Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Anna Puślecka walczy o refundację leku na raka piersi. Z dziennikarką i ekspertką mody rozmawiała Agnieszka Jastrzębska z „Dzień Dobry TVN”. Jaka była jej reakcja, gdy dowiedziała się, że jest chora? – Strach, przerażenie, płacz – zdradziła Puślecka. – Trwało to krótko, powiedziałam sobie, że ja tak nie mogę funkcjonować, to ja zdecyduję jak chcę przejść leczenie i chorobę, a nie choroba będzie decydowała za mnie – zaznaczyła. Jak zaangażowała się w walkę o refundację leku na raka piersi?

Kulisy ślubu Krzysztofa Rutkowskiego

- Ceremonia z wielką pompą – powiedziała Agnieszka Jastrzębska o ślubie Mai Pilch i Krzysztofa Rutkowskiego. Czy to prawda, że wesele kosztowało milion złotych? Ile sukien ślubnych miała panna młoda?

Anna i Robert Lewandowscy na ślubie przyjaciół

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pojawili się na ślubie najlepszego przyjaciela piłkarza. Jakie plotki krążą wokół tego wydarzenia?

Metamorfoza Magdy Gessler?

Jakie zdjęcie w mediach społecznościowych zamieściła restauratorka Magda Gessler?

Flyboard, czyli „latające odkurzacze” na Jeziorze Kierskim

Maciej Dolega opowiedział o prognozie pogody z Jeziora Kierskiego.

Kosztowny powrót do szkoły. Ile rodzice zapłacą za wyprawkę dla dziecka?

Paweł Blajer opowiedział o tym, ile kosztuje wyprawka szkolna dla dziecka. – Mamy w Polsce inflację, oznacza to, że ceny różnych rzeczy i usług poszły w górę – zaznaczył dziennikarz ekonomiczny.

Rozpocznij tydzień z dobrą energią!

Tomasz Choiński zaprezentował kilka ćwiczeń, które dodadzą energii o poranku.