Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Gabriela Muskała – aktorka nieokiełznana

Kinga Burzyńska z „Dzień Dobry TVN” odwiedziła rodzinne strony aktorki Gabrieli Muskały. Jej rodzice opowiedzieli, jak wyglądało jej dzieciństwo. Kiedy postanowiła, że zostanie aktorką? Co powiedzieli o niej reżyser Kinga Dębska i Grzegorz Damięcki? – Pracowanie z nią to jedna, wielka przyjemność – zdradził aktor.

Gabriela Muskała – to jej czas

Wybitna polska aktorka i dramatopisarka Gabriela Muskała, od prawie dwudziestu pięciu lat występuje na scenie i przed kamerą. Jest aktorką wielokrotnie wyróżnianą - w tym roku na ekranach kin pojawił się film "7 uczuć" za który została nagrodzona. Jak przebiegała jej kariera oraz jakie są jej plany na przyszłość? Aktorka opowiedziała również o najnowszym filmie "Fuga" i odgrywanej roli.

Kuchnia Justyny i Kuby Przygońskich

W kuchni „Dzień Dobry TVN” potrawy przygotowywali kierowca rajdowy Jakub Przygoński z żoną Justyną. Zdradzili przepisy na: krem z kalafiora z serem pleśniowy, pstrąga zapiekanego w soli oraz śliwki pod kruszonką. Jakie jest ulubione danie Przygońskiego?

„Kobieta na krańcu świata”

Martyna Wojciechowska, prowadząca „Kobietę na krańcu świata”, opowiedziała o nowym odcinku programu, w którym podglądała życie ludu z Czadu. – To jest chyba najzabawniejszy odcinek w historii – zdradziła. Czego można się dowiedzieć o społeczności Wodaabe?

Z wizytą w zagrodzie żubrów

Tomasz Zubilewicz wybrał się w odwiedziny do żubrów w Pszczynie. Co jedzą na śniadanie?

Solowa kariera Piotra Cugowskiego

Dlaczego Piotr Cugowski zdecydował się na solową karierę? – Mieliśmy czas bardzo intensywny z Braćmi, przyszedł najwyższy czas, żeby odpocząć od tego, co robi zespół Bracia – powiedział wokalista. - Kiedyś sobie obiecałem, że taki album nagram solowo – dodał. Jaka jest jego nowa płyta?