Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Ntailan Lolkoki to ofiara okaleczenia żeńskich narządów płciowych. – To prawie tysiącletnia tradycja, z której trudno się wyłamać, a sprzeciwianie się jej wiąże się z niesamowitą odwagą – powiedziała. – Jestem bardzo dumna z tych kobiet, które zaczęły mówić „nie” – dodała. Czy nadal jest to dla niej bolesne wspomnienie? – To niekończący się ból na myśl o tym, że dzieci wciąż są poddawane temu bolesnemu zabiegowi – zaznaczyła. Jak teraz wygląda jej życie?

Relaks w Rowach

Jakie atrakcje czekają na turystów w Rowach? Dorocie Gardias towarzyszyła aktorka Małgorzata Socha.

Top of the Top Sopot Festival

Zakończył się Top of the Top Sopot Festival. – Niesamowita energia na scenie i wśród publiczności to jeszcze dostałam Złotą Płytę za singiel „Za krokiem krok” – powiedziała Cleo. Publiczność miała też okazję posłuchać utworu zespołu Blue Cafe, który został przygotowany specjalnie na ten festiwal. A przyjemna atmosfera udzieliła się też prowadzącym.

Gwiazdy „Gry o Tron” i „Harry’ego Pottera” w Krakowie

James Cosmo to aktor znany głównie ze swojej roli w serialu „Gra o Tron”, a Chris Rankin to odtwórca roli Percy'ego Weasleya w filmach o Harrym Potterze. Czy spodziewali się tak dużej popularności tych produkcji? – Kiedy zaczęliśmy pracować nad Harrym Potterem, nie zdawaliśmy sobie sprawy, co z tego wyniknie – zaznaczył Rankin. Co w swoim bohaterze lubi Cosmo? – On jest jednym z tych niewielu, który ma wewnętrzną uczciwość, etykę – zdradził. Gdyby nie aktorstwem, to czym by się zajmowali?

Jasiek Kuroń i jego pomysły na kukurydzę

Jan Kuroń zdradził przepisy na dania z kukurydzą. Co przygotował w kuchni „Dzień Dobry TVN”?

Projekt Plaża

Piotr Wojtasik spotkał się w Łebie z blogerką Marleną i rozmawiał z nią o nauce dzieci pierwszej pomocy.