Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Udana operacja. Operacja w ciemności

Ryszard Szczyrba opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o tym, jak zachorował na glejaka. Czym charakteryzuje się ten nowotwór? Lekarze wyjaśnili, jaką przeprowadzili operację, która pozwoliła na usunięcie glejaka. Dlaczego zabieg był wykonywany w ciemności?

Operacja usuwania glejaka w ciemności

Neurochirurg dr n. med. Jakub Moskal wyjaśnił szczegóły operacji pacjenta z glejakiem. Dlaczego w pewnym momencie podczas operacji pacjent jest wybudzany?

Kuchnia Justyny i Kuby Przygońskich

W kuchni „Dzień Dobry TVN” potrawy przygotowywali kierowca rajdowy Jakub Przygoński z żoną Justyną. Co podczas swoich rajdów je Przygoński?

Ice Cross – ekstremalne łyżwiarstwo zjazdowe

Ice Cross to inaczej wyścigi na lodzie z przeszkodami. Robert „Mango” Grochowicz, zawodnik Ice Cross Downhill, opowiedział o swojej pasji. Kiedy pierwszy raz stanął na lodzie na łyżwach? Jakie panują zasady na torze?

Great Blue Hole. Największa podwodna jaskinia świata

Great Blue Hole jest podwodną studnią w Morzu Karaibskim o głębokości około 80 kilometrów, stanowiąca ogromną atrakcję dla pasjonatów podwodnego świata. O tym jak wygląda to niesamowite miejsce i co go zachwyciło opowiedział Sławomir Makaruk, zawodowy nurek. - W zasadzie mówi się, że wszystko na ziemi jest już odkryte, a nieodkryte są jeszcze jaskinie - wyjaśnił podróżnik.