Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki w dzisiejszym programie „Dzień Dobry Wakacje” mówił o tym, co ostatnio działo się w showbiznesie. Do kin wchodzi najnowszy film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”. Jak na wielkim ekranie, wśród światowej sławy gwiazd, wypadł Rafał Zawierucha? Reporter pokazał również wpis Anny Skóry, która apelując o pomoc dla małego Mateuszka, opowiedziała o swoim wypadku. Jakie jeszcze plotki zdradził?

Zaplecione szaleństwo na głowie

Ostatnio jednym z najmodniejszych, festiwalowych dodatków są plecione, kolorowe warkocze. Nawet Małgorzata Rozenek-Majdan się skusiła. Ale jak je zrobić? W programie stylista Piotr Postek zaprezentował, jak wykonać te zachwycające upięcia. Jak odpowiednio dobierać kolory?

Jak wyczyścić buty domowymi sposobami?

Właścicielka firmy czyszczącej buty Martyna Zastawna zdradziła, jak domowymi sposobami wyczyścić obuwie, by go nie zniszczyć. Jak postępować z zamszem, a jak ze skórą naturalną? Dlaczego pozostawienie wypranych trampek na słońcu, nie jest najlepszym pomysłem?

Festiwalowa prognoza pogody

Bartek Jędrzejak prosto z Sopotu przedstawił szczegółową prognozę pogody na zbliżający się weekend.

Jak pracują polskie opiekunki w Niemczech?

Zagraniczne wyjazdy w celach zarobkowych już nikogo nie zaskakują. Praca opiekunki jest ciężka, ale zarobki powinny to rekompensować. A jakie niebezpieczeństwa mogą czekać na te osoby? Czy wynagrodzenie faktycznie jest dużo wyższe, niż w kraju? W dzisiejszym studiu na ten temat rozmawiali Joanna Torbe, Maciej Kopaczyński i Elżbieta Lewandowska.