Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Byli żołnierze jednostki specjalnej GROM postanowili przepłynąć Wisłę, aby zebrać fundusze na rehabilitację swojego kolegi Mariusza "Tasiora" Tkaczyka i zwrócić uwagę na problemy weteranów w Polsce. Przez trzy dni w wyprawie towarzyszyła im reporterka „Dzień Dobry Wakacje” Bianka Zalewska. Skąd pomysł na tego typu akcje?

Świąteczna kuchnia Szymona Czerwińskiego

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” Szymon Czerwiński pokazał, jak przygotować smażone liście szałwii w cieście. Z czego zrobił ciasto?

Operacja nosa – dla zdrowia czy dla urody?

Operacje nosa przeprowadzane są z powodów zdrowotnych i estetycznych. Jak długo trwa zabieg i jak się do niego przygotować? Jak długo trwa rekonwalescencja po operacji nosa? Jakie są dolegliwości? O tym w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedział chirurg plastyczny dr n.med. Rafał Pabiańczyk.

Ewelina Rydzyńska i stroje na wakacyjny spacer

W upalne dni najlepiej sprawdzą się ubrania z naturalnych tkanin, na przykład lniane sukienki, które są również hitem tegorocznych wakacji. W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewelina Rydzyńska pokazała, jak je nosić. Stylistka opowiedziała również o innych letnich trendach.

Robert Gawliński i Urszula na “Top of the Top Sopot Festival”

Anna Senkara odwiedziła Sopot, żeby porozmawiać z wokalistą zespołu Wilki Robertem Gawlińskim I Urszulą. Muzycy wystąpili wspólnie na scenie „Top of the Top Sopot Festival”. Co zaśpiewali? – Będzie Baśka – wyjaśnił Gawliński.