Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

15 sierpnia na sopockiej scenie w Operze Leśnej wystąpił uwielbiany przez publiczność zespół Pectus, który tym razem zaśpiewał w duecie z Kasią Popowską. Z artystami porozmawiała dziennikarka „Dzień Dobry Wakacje” Anna Senkara. Czy towarzyszyła im trema przed występem? - Serce wali mi jak szalone – wyjaśnił wokalistka Tomasz Szczepanik.

Monika Szredel – Polka na Sardynii

Monika Szredel to Polka, która od 18 lat mieszka na Sardynii. Znalazła się tam dzięki swojej pierwszej miłości. Jak jej się żyje na wyspie? Opowiedziała o tym w „Dzień Dobry Wakacje”. Czy mieszkańcy ją polubili? - Monika ma piękny, wesoły charakter, żywą osobowość, słoneczną – zdradził jej przyjaciel Angelo Del Rio.

Omenaa Mensah o budowie szkoły w Afryce

Omenaa Mensah jest w trakcie budowy szkoły w Ghanie. Ostatnio odwiedziła to miejsce by zobaczyć postęp prac. Towarzyszyła jej Miss Polonia 2018 Milena Sadowska, która jako wolontariuszka zaangażowała się w pomoc fundacji Omeny. O swoim pobycie w Ghanie gwiazdy opowiedziały w „Dzień Dobry Wakacje”.

Małgorzata Welet o właściwościach miodu

Bartek Jędrzejak spotkał się z pszczelarką Małgorzatą Welet. Opowiedziała ona o leczniczych właściwościach miodu. Dlaczego warto dawać go dzieciom zamiast słodyczy?