Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry Wakacje” gościem był Antek Smykiewicz, który opowiedział o swojej najnowszej piosence „Neony”, która jest zapowiedzią drugiej płyty artysty. Wokalista zdradził również, że od niedawna nie jest już kawalerem. Dlaczego zdecydowali się nie informować mediów o ślubie?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias zdradziła prognozę pogody na najbliższe dni, prosto z sopockiej plaży. Czekają nas burzowe czy raczej słoneczne dni?

Paulina Gałązka i Józef Pawłowski o filmie „Na bank się uda”

Zaledwie kilka dni temu odbyła się premiera filmu „Na bank się uda”. W studiu programu Paulina Gałązka oraz Józef Pawłowski opowiedzieli o tym, kto pojawił się na czerwonym dywanie oraz o produkcji w której zagrali. O czym jest ta komedia i jak aktorzy wspominają pracę na planie zdjęciowym?

Przetwory z pomysłem

W dzisiejszej kuchni programu Patrycja Machałek pokazała, jak przygotować frużelinę, czyli owoce w żelu oraz dżem jagodowy z lawendą. Jakie dodatki możemy łączyć z przetworami?

Ewelina Lisowska gwiazdą Top Of The Top Sopot Festival

Filip Chajzer rozmawiał z Eweliną Lisowską, która wystąpi na scenie podczas tegorocznej edycji Top Of The Top Sopot Festiwal. Jakimi przebojami rozgrzeje publikę? Czy artystka ma przygotowane kreacje na dzisiejszy występ?

Antek Smykiewicz w piosence „Neony”

Na scenie „Dzień Dobry Wakacje” Antek Smykiewicz zaśpiewał swój najnowszy singiel „Neony”, który jest zapowiedzią kolejnej płyty artysty.