Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Rodzicielstwo w ciemności

Sandra Tworkowska i Witek Strugała są niewidomi od urodzenia. Mimo swojej niepełnosprawności, nie zrezygnowali z rodzicielstwa. Jak sobie radzą? Z jakimi reakcjami ludzi się spotykają?

Sebastian Grzywacz z synem Franciszkiem. Jak wygląda codzienność niewidomego taty?

Gośćmi w studiu „Dzień Dobry TVN” byli Sebastian Grzywacz, który stracił wzrok na skutek wypadku na motocyklu i jego syn Franciszek. Jak wygląda codzienność ojca i syna?

Alexi Lubomirski – fotograf brytyjskiej rodziny królewskiej

Jego matka jest Peruwianką, ojciec Polakiem, urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Alexi Lubomirski to fotograf największych światowych gwiazd. Jakiś czas temu miał okazję sfotografować brytyjską rodzinę królewską. – Wiedziałem, że będzie zainteresowanie, ale nie sądziłem, że aż takie – powiedział o zdjęciach zaręczynowych księcia Harry’ego i Meghan Markle, które znalazły się na okładkach wszystkich gazet. Jak wspominał sesję zdjęciową z księciem Karolem i księżną Kamilą? – Oni mają swój bardzo osobisty, intymny i własny świat – zdradził Lubomirski. Jak tłumaczy swoim dzieciom swoją częstą nieobecność w domu?

Nieporozumienia w rodzinie królewskiej?

Brytyjska rodzina królewska to najbardziej popularna monarchia na świecie. To, co dzieje się na dworze królewskim często przysłania ważne tematy polityczne. Dziennikarz Maciej Czajkowski przybliżył sylwetki młodych członków rodziny królewskiej. Czy to prawda, że Kate, księżna Cambridge nie dogaduje się z Meghan, księżną Sussex? – Buckingham Palace wydał specjalne oświadczenie, że nie ma żadnego konfliktu – powiedział Czajkowski. Dlaczego książę Harry i księżna Meghan postanowili wyprowadzić się z Kensington Palce?