Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu Patrycja Machałek pokazała, w jaki sposób przygotować marynatę do przetworów. Zdradziła też swój przepis na marynowaną cebulę, która będzie idealnym dodatkiem do imprezowych przekąsek. Jak ją przygotować?

Kanadyjskie wakacje Magdy Gessler

Tegoroczne wakacje Magda Gessler postanowiła spędzić z córką i mężem w zacisznym domu nad jeziorem w Kanadzie. Jak mija im odpoczynek? Czy Lara dogaduje się z mamą? A co urzekło restauratorkę w tym niesamowitym miejscu? – Kanada daje mi spokój i możliwość kreacji, czyli malowania – wyznała.

Margaret na Top of the Top Sopot Festival 2019

Wczoraj ruszył długo wyczekiwanyTop of the Top Sopot Festival. Dzisiaj na scenie publiczność rozgrzeje Margaret, z którą w dzisiejszym programie „Dzień Dobry Wakacje” rozmawiał Filip Chajzer. Jaki repertuar przygotowała wokalistka? A jak mają się jej sprawy sercowe?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias odwiedziła Sopot, skąd przedstawiła szczegółową prognozę pogody na najbliższe dni.

Pomoc dla Wiktorii – uratujmy jej nóżki przed amputacją

Wiktoria jako jedyna dziewczynka w Polsce, choruje na Femoral Facial Syndrome, czyli niezwykle rzadką chorobę, która powoduje deformację i nieprawidłowy rozwój kończyn. Dziewczynce grozi amputacja nóżek. Ochronić ją przed nią mogą operacje przeprowadzone przez znanego na całym świecie chirurga ortopedę. Niestety leczenie jest bardzo drogie, a rodzice organizują zbiórki pieniędzy, by pomóc córeczce.