Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Związek osób pochodzących z różnych krajów i kultur do łatwych nie należy. Tęsknota za domem i różnice kulturowe to niektóre z trudności, z którymi muszą mierzyć się zakochani. Reporter „Dzień Dobry Wakacje” spotkał się z meksykańsko-polską parą, by spytać się, jaka jest recepta na udane małżeństwo. W jakim języku kłócą się najczęściej i dlaczego zdecydowali się mieszkać w Polsce?

Za co Polki kochają obcokrajowców?

W studiu programu Hanna Zborowska-Neves, Anna Ceballo i Magdalena Chorzewska opowiedziały o związkach osób, pochodzących z różnych kultur. Czy potrzebowały dużo czasu na dotarcie się z partnerem? A jak ich małżeństwa je zmieniły?

Dzika Rumunia

L.U.C oraz jego partnerka Justyna Posadzy tym razem wybrali się na wyjazd z kamerą do Rumunii. Wspólnie odwiedzili transylwańskie, średniowieczne zamki oraz przemierzyli na kładach dzikie tereny, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Jak wyglądała ich podróż?

Kanapki na plażę

W dzisiejszej kuchni programu „Dzień Dobry Wakacje” szef kuchni Piotr Bruś-Klepacki oraz Barbara Starecka przedstawili swoje niecodzienne kanapki, inspirowane smakami z różnych zakątków świata. Opowiedzieli również o swoich niesamowitych podróżach.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak dryfując po Wiśle, przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni. Czy powinniśmy spodziewać się dużych opadów?

Sarsa o Top of the Top Sopot Festival

O ostatnich przygotowaniach do występu na Top of the Top Sopot Festival 2019 w programie opowiedziała Sarsa. Na co w tym roku mogą liczyć uczestnicy imprezy?

Natalia Capelik-Muianga w piosence ”Kropla w morzu łez”

Natalia Capelik-Muianga zaprezentowała na scenie swój romantyczny utwór „Kropla w morzu łez”.