Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Jerzy Kawalerowicz 19 stycznia obchodziłby 100. urodziny. Był wybitnym reżyserem, który stał się wzorem do naśladowania dla młodych twórców. Trudno wyobrazić sobie polską kinematografię bez filmów takich jak "Faraon", "Matka Joanna od aniołów" czy "Śmierć prezydenta". Jak zapisał się w pamięci osób, które miały przyjemność z nim pracować?

Autorski przegląd prasy Agi Kozak

W studiu „Dzień Dobry TVN” Aga Kozak przedstawiła swój autorski przegląd prasy. Co znalazło się na pierwszych stronach gazet?

Leszek Kopcio – barista, który kolekcjonuje łyżeczki od 40 lat

Leszek Kopcio to człowiek wielu pasji. Jest znawcą kawy, a także kolekcjonerem rzadko spotykanych łyżeczek. Klienci jego kawiarni z zagranicznych wojaży przywożą mu wyjątkowe egzemplarze. W „Dzień Dobry TVN” pokazał część swoich zbiorów.

Łukasz Bajda i zagadkowe Bieszczady

Bieszczady to jedne z najpopularniejszych pasm górskich w Polsce. Zachwycają ciszą, dzikością i pięknymi połoninami. Jakie atrakcje oferują? Na jakie zwierzęta można trafić na szlakach? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział historyk, przewodnik beskidzki i pisarz Łukasz Bajda.

Natalia i Krystian Rakocy – połączyła ich miłość i pasja

Natalia i Krystian Rakocy to para miłośników psich zaprzęgów z Mieściska. Krystian może pochwalić wieloma tytułami mistrza Polski, a Natalia to wicemistrzyni kraju i zdobywczyni Pucharu Polski. Parę od wielu lat łączy nie tylko pasja, ale także i miłość. W 2020 roku zawodnicy stanęli na ślubnym kobiercu. O swojej pasji opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Katarzyna Bosacka i jej kuchnia z książek Sienkiewicza

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bosacka przygotowała dania inspirowane Trylogią Sienkiewicza. Jak zrobić podpłomyki z półgęskiem?