Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

8 lat poszukiwań Iwony Wieczorek

To jedno z najbardziej tajemniczych zaginięć ostatnich lat. Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku. – Ta praca na samym początku zaginięcia Iwony przebiegała bardzo źle i to się w tej chwili nam mści – powiedziała Iwona Kinda-Wieczorek, mama zaginionej. Na jakim etapie są poszukiwania?

Tajemnicze zaginięcie sprzed lat. Co się stało z Iwoną Wieczorek?

Dziennikarz śledczy Janusz Szostak opowiedział o swojej książce opisującej zdarzenia, które miały miejsce przed laty. Autor zdradził, czy znajdziemy w niej odpowiedzi na wciąż zadawane pytanie - co tak na prawdę stało się z Iwoną Wieczorek?

Z wizytą w zagrodzie żubrów

Tomasz Zubilewicz wybrał się w odwiedziny do żubrów w Pszczynie. Skąd te zwierzęta na Śląsku? – Żubry zamieszkują lasy pszczyńskie od około 150 lat, trafiły na Śląsk w roku 1865 kiedy to książę pszczyński Jan Henryk XI Hochberg zapragnął je mieć w swoich dobrach – wyjaśniła Anna Dajka. Jakie zadanie miały spełniać?

Zwycięzcy „Mam Talent!”

Duo Destiny, czyli Kinga Grześków i Goncalo Roque to zwycięzcy programu „Mam Talent!”. – Czujemy się mega szczęśliwi – powiedziała Grześków. Co czują obawę przed skomplikowanymi akrobacjami? Jakie mają plany?