Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu „Dzień Dobry Wakacje” szef kuchni Piotr Bruś-Klepacki oraz Barbara Starecka przedstawili swoje niecodzienne kanapki, inspirowane smakami z różnych zakątków świata. Co zaproponowali?

Ile można przytyć w wakacje?

Wakacje to czas rozpusty. Codzienne gofry, lody i późne kolacje mogą wywołać nie małe zdziwienie na naszych twarzach, kiedy po powrocie staniemy na wagę. Dietetyczka Anna Radowicka w rozmowie z prowadzącymi program podkreśliła, że wszystko tak naprawdę zależy od naszej diety przed wyjazdem. Co zrobić by nie przytyć?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak dryfując po Wiśle, przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni. Czy to już koniec wakacyjnych upałów?

Petsitter – opiekun zwierząt na cały etat

Posiadanie psa to nie tylko ogromna radość, ale również poważny obowiązek. Niestety jednak nasz czworonogi przyjaciel nie zawsze może nam towarzyszyć. Naprzeciw wychodzą petsitterzy, którzy bez problemu zaopiekują się naszym zwierzęciem. O tym, co wchodzi w zakres obowiązków opiekuna, opowiedziała Monika Sokołowska. Jak wygląda rzeczywistość osób wykonujących ten zawód?