Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Varius Manx i Kasia Stankiewicz wystąpią na Top Of the Top Festiwal 2019 już 15 sierpnia. Jakie utwory wykonają? Czy denerwują się przed występem? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry Wakacje”. Jak wyglądają przygotowania do największego muzycznego wydarzenia tego roku?

Wakacyjna kuchnia Julii Cymbaluk

W miejscowości Niechorze wakacyjne przepisy przygotowała Julia Cymbaluk. Jak zrobić sałatkę w koszyczku z parmezanu? Uczestniczka „MasterChefa” opowiedziała również o swojej wegetariańskiej diecie.

Sebastian Giebel – medyczny autorytet z rockową duszą

Profesor Sebastian Giebel to wybitny transplantolog i onkohematolog, o którego dokonaniach słyszał cały świat. Brał udział m.in. pierwszym w Polsce przeszczepie szpiku od dawcy niespokrewnionego i w pierwszym na świecie przeszczepie krtani. Na co dzień jednak w duszy tego znakomitego lekarza gra prawdziwy rock. Profesora Giebiel opowiedział o swojej codziennej pracy i pasji w „Dzień Dobry Wakacje”. Czy żona wspiera jego muzyczną karierę?

Jak wybrać odpowiednie buty na trening?

Wybór idealnych butów do uprawiania sportu nie jest wcale prosty - buty muszą być wygodne, przewiewne i przede wszystkim muszą zabezpieczać naszą stopę przed kontuzją. Kasia Dziurska oraz jej narzeczony Emilian Gankowski w „Dzień Dobry Wakacje” zdradzili, jak wybierać sportowe buty. Jak działa system esize.me?