Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

W ramach Projektu Plaża w Gdańsku Olivier Janiak porozmawiał o akcji „Gdańsk bez plastiku” z rzecznikiem prasowym Danielem Stenzelem. Na czym polega to przedsięwzięcie? O bezpieczeństwie i zachowaniu czystości na plaży opowiedział również ratownik Michał Skibiński.

Natalia Lelek – nadzieja polskiego kartingu

Szesnastoletnia Natalia Lelek to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek motosportu w Europie. W marcu 2019 roku, jako reprezentantka Polski, ścigała się na słynnym torze Le Mans we Francji. O swojej pasji do kartingu opowiedziała w „Dzień Dobry Wakacje”. W studiu programu towarzyszył jej również jej tata Janusz Lelek oraz kierowca rajdowy Klaudia Podkalicka. Na czym polega ten sport? Komu Natalia najbardziej kibicuje?

Renata Stępień i jej metamorfoza pod okiem Katarzyny Sokołowskiej

Renata, mama dwójki nastolatków i pracowniczka w sektorze bankowości, była pierwszą uczestniczką nowego cyklu „Dzień Dobry Wakacje” - "Cała TY". Problemem Renaty było znalezienie własnego stylu. Kasia Sokołowska razem z grupą ekspertów pomogła jej przejść totalną metamorfozę. Jak wyglądał efekt końcowy?

Wakacyjna kuchnia Tomka Jakubiaka w ramach Projektu Plaża

Tomasz Jakubiak wraz z Pawłem Filipiakiem przygotowali  swoje ulubione letnie dania z grilla. – Dużo się dzieje warzywnie tutaj – wyjaśnił Jakubiak. Jakie menu zaproponowali?