Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Praca pilota jest trudna i stresująca, często również wymaga od kandydata gotowości do pracy zmianowej. Przed przystąpieniem do nauki na pilota samolotu należy pozytywnie przejść badania lekarskie, w trakcie których wyklucza się istnienie przeciwwskazań uniemożliwiających pracę na tym stanowisku. Jakie jeszcze wymagania trzeba spełnić, żeby zostać pilotem? O tym opowiedział fanatyk latania Filip Stasiak. Skąd wzięła się jego fascynacja tym zawodem? O kulisach pracy pilota opowiedzieli również w „Dzień Dobry Wakacje” piloci Bartłomiej Walas i Maciej Junka.

„Na bank się uda”, czyli nowa komedia kryminalna

Niedawno odbyła się premiera filmu "Na bank się uda". Na początku sierpnia na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd: Lech Dyblik, Adam Ferency, Marian Dziędziel, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska, Blanka Lipińska i wiele, wiele innych. Aktorzy opowiedzieli o swoich rolach w filmie w „Dzień Dobry Wakacje”.

Jak wygląda hodowla koni arabskich w Janowie Podlaskim?

Dorota Gardias odwiedziła Janów Podlaski, gdzie zajrzała do stadniny koni arabskich. Specjalistka Weronika Sosnowska-Sidoruk opowiedziała o tej wyjątkowej rasie i kulisach przygotowań do konkursów.

Tour de Pologne – więcej niż wyścig

Matej Mohorić wygrał 7. etap kolarskiego Tour de Pologne. Na mecie, znajdującej się w Bukowinie Tatrzańskiej wyprzedził Neilsona Powlessa i Gianlucę Brambilla. Jak wygląda trasa i przebieg wyścigu? O tym opowiedzieli jego uczestnicy i sportowiec Robert Korzeniowski.

Dariusz Sobczak – podróżnik, który na niezwykłym rowerze przejechał wybrzeże Islandii

Dariusz Sobczak kiedy był nastolatkiem uległ wypadkowi i wylądował na wózku. Niepełnosprawność nie zniszczyła jego marzeń - jeździ na rowerze, nurkuje i żegluje. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” opowiedział o jego ostatnim spełnionym marzeniu - ukończeniu wyprawy "Rowerem przez Islandię". W studiu towarzyszyła mu jego rodzina - żona Zofia oraz synowie: Marcin i Michał.