Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska postanowiła spełnić marzenie nastoletnich bokserek z Egiptu. Dziewczyny chciały wziąć udział w treningu z mistrzynią boksu Sashą Siderenko. Podróżniczce udało się zorganizować to międzynarodowe spotkanie. Na miejscu odwiedził je Robert Stockinger. Jak doszło do spełnienia tego marzenia?

Technologia, która pomaga realizować pasje i marzenia

Wojtek Sawicki jest pierwszym w Polsce influencerem z niepełnosprawnością. Od dzieciństwa choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Porusza się na elektrycznym wózku, oddycha przez respirator, odżywia się dojelitowo, komputer obsługuje za pomocą gałki ocznej. Z jakich nowoczesnych technologii korzysta? O rozwiązaniach, które ułatwiają mu życie opowiedział w „Dzień Dobry Wakacje”.

Jacek Rozenek o udarze, który zmienił jego życie

Jacek Rozenek trzy lata temu przeszedł udar. Aktor napisał książkę o tytule "Padnij. Powstań. Życie po udarze", w której opowiada o trudnych chwilach swojego powrotu do zdrowia. Jak wspomina tamten czas? Jakie szanse na wyzdrowienie dawali mu lekarze? Swoimi doświadczeniami aktor podzielił się w „Dzień Dobry Wakacje”.

Prognoza pogody Diany Kautz

Diana Kautz wybrała się do Radawy, gdzie opowiedziała o prognozie pogody na dziś. Czy czeka nas kolejna fala upałów?