Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Eva Halina Rich razem ze swoimi córkami Lily Hanną i Daisy Grace przyleciały do Polski. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” opowiedziały o swoim codziennym życiu i pasjach. Jak Eva Halina Rich wychowuje swoje córki? Czy Lily i Daisy pójdą w ślady mamy? - Ja się interesuję wieloma rzeczami, ale chciałabym zostać chirurgiem – zdradziła Lily.

Czy córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady?

Córka Ewy Błaszczyk - Marianna Janczarska - idzie w ślady mamy i za jakiś czas przejmie opiekę nad fundacją „Akogo”.  Na początku planowała jednak zostać aktorką. Co o tej zmianie kariery sądzi Ewa Błaszczyk? O swojej wspólnej pracy w fundacji kobiety opowiedziały w „Dzień Dobry Wakacje”. - Ja na początku działałam w fundacji, biegałam z puszką – wyjaśniła Marianna.

Wakacyjna kuchnia pełna jeżyn według Davida Gaboriaud

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” David Gaboriaud pokazał swoje przepisy z jeżynami w roli głównej. Przygotował sałatkę z grillowanymi brzoskwiniami i gorgonzolą. – Taką sałatkę można zjeść w takich upałach – podpowiedział.

Sylwia Grzeszczak – wokalistka, która zachwyca głosem już 10 lat

Sylwia Grzeszczak wystąpi na na TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” wokalistka opowiedziała o przygotowaniach do festiwalu oraz o zmianie swojej fryzury. Zdementowała również plotki na temat jej ciąży. Czy to prawda, że spodziewa się dziecka?

Tomasz Karolak i jego recepta na dobrą formę przed pięćdziesiątką

Katarzyna Olubińska spotkała się z Tomkiem Karolakiem. Aktor jest fanem crossfitu i pokazał swoje ulubione ćwiczenia, dzięki którym utrzymuje dobrą formę. Jak według niego powinien wyglądać przykładowy trening cardio na siłowni, w domu czy w plenerze?

Alan Andersz o swoje diecie

Co jeść, kiedy się trenuje? Alan Andersz ćwiczy od dawna i dobrze wie, jak powinna wyglądać prawidłowa dieta sportowca. Opowiedział o tym w Projekcie Plaża.