Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Natalia Janoszek to Polka, która robi niesamowitą karierę w Bollywood. Gwiazda zagrała w filmie "Chicken Curry Law". To trudna produkcja - opowiada o kobiecie, która została zgwałcona. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” aktorka opowiedziała o grze w tym trudnym filmie i o tym, jak walczy o prawa kobiet. - Wszyscy myślą, że w filmach ja tylko śpiewam, tańczę i ładnie wyglądam – wyjaśniła. Janoszek pokazała również swój dom, w którym się wychowywała. Jakie sekrety kryje?

Jak radzić sobie z hejtem?

Hejt to zjawisko, które spotkać można na co dzień, nie tylko w internecie. Jak sobie z nim radzić? Psycholog Magdalena Chorzewska opowiedziała o tym w „Dzień Dobry Wakacje”. – Fajnie jest podkreślać, że ta inność jest fajna – wyjaśniła.

Piotr Kucharski i sposoby na marchewkę

Marchew to idealne warzywo, które może być zarówno dodatkiem do innych potraw jak i daniem głównym. W „Dzień Dobry Wakacje” Piotr Kucharski wyjaśnił, jak przygotować dania z marchewką. Pokazał między innymi przepis na sałatkę z grillowanymi marchewkami. Opowiedział również o tym, jak hodować marchewki w ogrodzie.

Gerard Rytter i jego warzywna kuchnia w Projekcie Plaża

Na plaży w Ustce Gerard Rytter przygotował dania z warzywami w roli głównej. Pokazał między innymi przepis na grillowany ser halloumi z ananasem i awokado. Jakie są zalety grillowania?